View Single Post
Staro 26.05.2012., 14:23   #82
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Pokvarila mi se veš mašina, izgleda da je crkla pumpa koja izbacuje vodu van, nakon jednog pranja jednostavno je bubanj ostao pun vode.

Pa me zanima jel ima netko od forumasa da se kuzi u te mašine, ili ima nekog majstora koji ne naplaćuje 300kn izlazak na teren.
Masina je Candy, trebao bi pogledat koji točno model, i smjesetna je na Vrbanima.

Hvala i lp
Možda ti je zapelo nešto u gumenom crijevu koje vodi od bubnja do pumpe. Kod nas se tu znaju zavuć dječje čarapice, tange, sitna roba. Si probao otvorit onaj poklopac pri dnu na prednjoj strani mašine? Računaj da će doć do izlijevanja vode po kupaoni. Onda prstom probaš prema gore dal ima što u cijevi. Obično kad zapne, zapne pri kraju pa se da napipat, možda čak i izvuć ono što je zapelo. Al ne nužno. Tad slijedi otvaranje stražnjeg poklopca perilice (ili odozdo, zavisi od perilice), lociranje tog crijeva, odšarafiš stezače i istjeraš van iz crijeva to kaj je zapelo. To je u velikoj većini slučajeva. Druga mogućnost je da je riknula pumpa, koju nije velik problem zamjenit. Kupiš je u Batisu u Zagorskoj ulici.
Ili zoveš nekog majstora ak ti je ovo špansko selo.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote