Tema: BonBon
View Single Post
Staro 01.07.2019., 22:04   #1563
Cartmann
Premium
Moj komp
 
Cartmann's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Split
Postovi: 488
Morat ću i ja preć s bonbona nakon tko zna koliko godina (tako reć od početka) i nakon što sam dovukao pola obitelji, prijatelja i poznanika.

Dok sam bio u inozemstvu mijenjali su pakete, supruga je imala neki paket od 110kn, po sjećanju. Automatizmom je prebačen na 140kn, a jučer slučajno primjetim da ne troši ni približno ono što ima u paketu, npr. ima 60gb (ne znam kako su došli do toga), a potroši 3-4gb cijeli mjesec. Jučer ujutro deaktiviram taj paket od 140kn i pokušam aktivirati ovaj od 4gb, ali ne dopušta. Odmah stigne poruka da je zahtjev za deaktivaciju zaprimljen i da će dobit poruku kad bude deaktiviran. Jutros ode na posao (i doma i na poslu je na wifi), kad se vrati s posla pitam jel stigla poruka da je paket deaktiviran, nije. Ipak probam aktivirat nove pakete i uspijem, ali vidim trošak 160kn. Gledam wtf, zovem szk gdje mi kažu da je stari paket deaktiviran (iako nisu poslali sms da jest), kako novi nije bio aktiviran u međuvremenu je potrošila 80kn net prometa. Kažem nemoguće, žalit ću se. Ponude mi da platim pola (40kn). Pristanem samo da se više ne nerviram, iako se ne bi čudio da platim pola, a onda mi nakon par mjeseci stigne ovrha za preostalih 40kn s sudskim troskovima 1000kn.

ps. uz to i naplaćuju različite cijene u roamingu i u Hr što ni pravili EU nije dopušteno. Piše da onaj tko pretežito koristi mob u roamingu, da će mu naplatiti dodatnu naknadu. Ok, ali ja imam prtscr, sletio sam u 16.45, odmah dobio poruku da sam u roamingu, par minuta kasnije da će naplatit dodatnu naknadu. Zar je 4 minute "pretežito"? To me nije bilo briga jer ionako imam inozemni broj, ali i ranije sam putovao i toga nije bilo (promjenili su u travnju, koliko se sjećam).
__________________

Cartmann je offline   Reply With Quote