View Single Post
Staro 17.11.2010., 14:23   #15
KorisNick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: daleko, daleko iza 9 sela, daleko sam ja...
Postovi: 260
Nvidia jako dobro radi u zadnje vrijeme, cijene ok, performasne jako dobre, nisam ljubitelj ni jednih ni drugih, al malo više simpatiziram nvidiu. Jer sam prvu grafičku imao njihovu, drugu također, i sad mi je treća radeonka 5850, al planiram preć na nvidiu 560 kad izađe. Do tad ni nemam neku potrebu kupovat nove iz ati serije, pošto me trenutna služi jako dobro a to što su joj performanse 20 posto slabije od novije serije me ne jebe. Ionako sam si uveo pravilo, da grafičku mjenjam svake tri godine, procesor također. Smatram da ljudi previše para troše na "najnovije", umjesto da se malo strpe, ionako nije razlika u performansama u svijetlosnim godinama već u postocima. Al što se kaže, nek svatko radi kako misli da je za njega najbolje. Uglavnom drago mi je za nvidiu da se malo trgnula iz monotonije, jer što bude nvidia jača i amd će morat malo korigirat cijene iako nije neka velika razlika trenutno u cijenama. Al npr da nvidia osjetno oslabi, i ne bude imala šta ponudit više na tržištu amd bude digo cijene osjetno zato navijam za nvidiu da ne dozvoli amd-u da se uspava i da napuca visoke cijene. To je za sve nas gamere, jako jako dobro i poželjno!
KorisNick je offline   Reply With Quote