View Single Post
Staro 25.11.2021., 14:49   #8196
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
Citiraj:
Autor borny Pregled postova
U slučaju Catgirl to je na cca -90% trenutno, barem meni
Bio bih jako nesretan da sam uložio "žive" pare, a ne ono što se oplodilo na kriptu s vremenom...
uu..jebeno.ja sam trenutno na maloj pozitivi, ALI to mi je token koji cu pustiti da stoji u walletu dok se hype ne stvori ili dok azijati ne pocnu drkati na te curice

veci mi je plus sada BNB kojeg sam uzeo za te transakcije(na 590) pa ga ostaviou walletu za razne swapove.

sve je to relativno u cryptu, jedan dan si gore, drugi dan si dole. ne postoji covjek koji nije popusio nesto u cryptu

ja sam do neki dan zalio svaki CRO coin koji sam kupio, stakeao i nakupljao sa cashbackom. cak kad sam kupovao je pao 20% u iducih par tjedana nakon toga.

medjutim zadnjih dva tjedna se pokazalo kao da sam buduci CRO milionas. masu toga je sreca i jahanja hypea dok ne rikne kupnja gaming coina na temelju zajebancijskog Beckerovog jutub video mi donijelo x3 u zadnjih tjedan dana.. naravno nisam zaradio milione jer sam stavio gambling money, nesto sta moze nestati sutra, ali smijeh je koji su to povrati. a nesto sta ima logiku, developere, dobar sustav, medjutim nema hypea..krepa eventualno
__________________
Psycho je offline   Reply With Quote