Tema: Automobili
View Single Post
Staro 25.11.2021., 13:42   #57866
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
@Mommistake - a Mazda 6? Limuzina ima mjesta, a karavanka je kombi. Dizel/benzin, s nijednim nećeš fulat kod njih.

Kaj se tičeg ovog za 5 kn. Pa nećeš valjda ložu točit
A ne znam, nisam nekako zainteresiran, mada nije na odmet.

Ona njihova 2.2 175KS je dobra, da. Dizajnom nije nešto interesantno unutra, možda me to odbija. Mada je taj njihov skyactive dobar motor. To se da i čipnuti na 220ks ja mislim.

Nekako sam se naslušao da ova zadnja generacija nije nešto bajno, nešto problema kao. Ali neću to slušati, pa ajde, možda i ide u izbor, ali za sada je fokus na 3 navedena + 3008.

Inače, bježao sam od njemačkih auta nekada, samo Toyota za mene.

Kad ono nema dizlo.

Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Ajde fala bogu netko normalan. Samobor-Zagreb-Zajezda-Budinšćina-Zajezda-Zagreb-Samobor. Oko 230km prema tamo i nazad, auto krcat makar s 450kg tereta, a nazad cca 300kg. Potrošna 4,4 L autoput pristojnih 140, a po lokalnim cestama jasno sporije.

Ti mali ništ koristi benzinci su za ove kaj se ne miču iz grada. U taj koš spadaju i hibridi. Čim ga izvučeš na aotuput sve one brojke o niskoj potrošnji padaju u vodu.
Ljudi moraju probati.
Moja je žena je točno ono što žena mora biti, nema pojma o autima.
Zadnjih godinu dana je provozala nekih 10-tak različitih auta, od A6 2021. do Sandera starog par mjeseci.
Neki dan pričamo o autima, kaže ona, mora biti jači od A3 (kojeg vozi službeno), koji je 1.6tdi, automatik, 2017.
Probala RS, rekla, to je to.
Sama je dala ocjenu o Dačiji, neću ništa govoriti dalje, ali nije bila zadovoljna, blago rečeno.

Tako da, ljudi moraju probati i vidjeti, tako će jedino znati "zašto dizel". Benzinac da, ali 2.0 neki 150+ks kod mene jedino dolazi u obzir.

I da, neću da se ovo pretvori u raspravu čiji tata je jači, ali eto, benzinac ne dolazi u obzir.

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 25.11.2021. u 13:48.
Mommistake je offline   Reply With Quote