View Single Post
Staro 25.12.2017., 21:51   #2009
Rookie01
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Grad
Postovi: 6
Citiraj:
Autor jp_rv Pregled postova
sync vidiš iz
Link Status Connected Rate (Up/Down) 1126/11999 kbps
to ti pokazuje trenutni sync, a niže ti piše maksimalni (attainable).

annex M je pod-annex od annexa B, tako sam ja to shvatio, koji koristi mali dodatni spektar frekvencija, samo sam fulao jer on poveća uplink, a ne downlink, tako da my bad. (na staroj parici mi je prebacivanje na annex M povećalo uplink sa 1 na 1.8mbita, a na novoj sa 5 na 7.5mbita).

i kako to misliš "tanji" kabel, od prvih? meni do kuće ide kabelčina kvadrat i pol čistog bakra, ko oni stari kabeli za struju, a telefon je montiran u 70ima.

ali ne sekiraj se, jer tih desetak metara ili koliko već neće utjecati puno na atenuaciju jer ti je dolazni kabel banana. vjerojatno su ti i spojevi loši na šta opet ne možeš utjecati jer pitanje gdje su loši, u nekom random šahtu po putu vjerojatno. nećeš ih natjerat da poprave. dobit ćeš maksimalnu brzinu koja je moguća i to je to. čekaj optiku ili fttc.
možda su sad i neke smetnje u điru, za to vidjeti instaliraj si dslstats i probaj ga podesit da radi s tvojim routerom. neznam koje sve podržava. zyxeli rade, i točno ti pokaže graf sa razinom signala kroz cijeli spektar, šum u liniji i sve drugo.

Instalirao dlstats, ali nece se spojiti sa routerom. traži pasword za telnet ali ja je ne znam , da li je to admin pass? Ako je isto je ne znam.
Rookie01 je offline   Reply With Quote