View Single Post
Staro 08.02.2007., 15:48   #18
TomRi
Can You Hear Me? 142.8 dB
Moj komp
 
TomRi's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb, Kvatrić
Postovi: 2,068
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
i ja moram pohvalit auto, pre***eno... nije ni cudo da imas tu konfu koju imas. kad nofci nisu problem
daj mi nemoj samo tomri zaboravit odgovorit na gornje pitanje
Hvala svima, trajalo je 2 dana dok se nije to sve poslozilo po kucistu, kablovi posakrivali koliko mi se dalo i tako to...
ajde, ma nije to nis posebno, kladim se da pol vas ima brze konfe, posto sam ja ovo samo malo vizualno uredio a vecina vas izvuce i zadnji atom performansi iz sustava, a ja nemam bas znanja o tome, pa da nes ne shebem- ne petljam samo igram Ut2004

odgovor ti je: izmjerio sam ti i napisao u onom topicu koliko cm ima za ventove, i ne stanu ti tvoji od 3.5 cm. a ona mrezica kaj si pitao tamo se moze skinuti ali moras prvo i cooler i ventove odsarafit da dodjes do nje. jer se izvana nis ne vidi, sve fixirano skriveno-iznutra...



ne kuzim se previse u te core duo proceve, imao sam prije komp 2.8 P4 i imao je povremene 'hitches' u unrealu2004, pa mi to islo na zivce. i htio nesto jace, znaci preko 3ghz.

onda sam dosao u links i rekao da mi sloze nekaj jace. pa mi rekli da ovo ima 5ghz i da je grafika dobra, pa da ne smije trzat. i fakat ne trza.

framerate u unrealu ima od 400-500 naspram prijasnjih 100njak,
ali najbitnije je da ne trza kad pocnu letit rakete i slicno. LOL

hladjenje je i vise nego zadovoljavajuce. drzi konstantno oko 25-28C.
ma nije to nis posebno, ima jos puno skupljih proceva i jacih, ali ovo je ok za igranje. za sada... a za to i sluzi


7'' LCD, ma toga imas po cijeloj hrvatskoj, oni spartak ducani: 800 i kusur kn.

prodat cu ga pa uzeti veci glavni LCD 19'' sad su im fakat pale cijene


u vezi auta, isto thnx, nije nis posebno, ima daaaleko boljih po Hrv, ovo je niš.
ali samo treba volje i dosta vremena i sve se moze napraviti...
__________________
Danas je teško biti budala, prevelika je konkurencija...

Water cooled PC
Moj najveci MOD

Novi hobby: RC model + HD kamera

Zadnje izmijenjeno od: TomRi. 21.03.2007. u 17:07.
TomRi je offline   Reply With Quote