View Single Post
Staro 19.07.2007., 22:10   #1
Stormbreaker
---
Moj komp
 
Stormbreaker's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: -
Postovi: 527
Thumbs up FREEWARE (besplatni programi)

Molio bih moderatore, da kad već nemamo Freeware podforum (iako bi trebao biti) da se ovo stavi kao top tema. Hvala.

Naime, ljudi radije instaliraju gomilu shareware-a, adwarea, demoa, triala pa nešto crakaju, a i sami znaju da je to nelegalno i nemoralno.

Postoji gomila FREEWAREA (besplatnih programa za privatno korištenje) koji jako dobro rade svoj posao, neki u rangu komercijalnog softwarea a neki i bolje.

Ovdje bih molio preporuke (ne nabrajanje nego neki dobar freeware koji imate a preporučili bi drugima) sa linkom za download.

Radi lakšeg snalaženja, molio bih da u naslovu posta, stavite kategoriju u koju bi taj Freeware spadao.

Iz istog razloga preporučam slijedeće kategorije:

1) network
-mrežni utilities, proxy, firewalls, trace route-s , ipscanners, ip bolockers...

2) multimedia
-playeri, codeci, grabberi....

3) security
-spyware, adware, antivirus, popup blockers

4) archiving
-alati za kompresiju podataka

5) web
-izrada weba, javascript, css, browseri i browser plug-inovi

6) ostalo
-nešto što nisam kategorizirao, a vrijedno je spomena


Linkanje na warez siteove i/ili software je zabranjeno!!!!

Molim Vas da ne nabrajate software koji nisu freeware-i (poput Shareware, AdWare, Trial i Demo software...)

P. s. molim moderatore da na ovu temu još nadodaju i anketu jer sam zaboravio...molim onoga koji je moderator na ovom dijelu foruma da mi se javi na PM da mu kažem koje bi trebalo biti pitanje te koji odgovori u toj anketi!

Zadnje izmijenjeno od: Stormbreaker. 19.07.2007. u 22:21.
Stormbreaker je offline   Reply With Quote