View Single Post
Staro 25.08.2017., 16:54   #23
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
mi smo tražili za stan par ponuda za golemu stijenu sa 6 prozora (jedno 3.5m široka i visoka skoro ko stan) + rolete i tu je bilo stvarno svega od 11k do 18k i na kraju naletili na najpovoljniju ponudu i momci ispali ma ono majstori iz snova.

rekli su da rade sve žive adaptacije i da imaju turbo puno posla i ne mogu obećat datum, ali do kraja 7og mjeseca će biti gotovi... došli mislim 2 puta mjeriti i 3. put sa prozorima i u jedan dan to porokali sve (27.7. je bio ako se ne varam).

12700kn - prozori (3 velika na otvaranje i ispod svakog manji fixni sa mliječnim staklom), 3 rolete od koje svaka ide preko 2 prozora, nova vanjska klupčica, odvoz starih prozora i sve popratne šute, zidarski radovi, farbanje, vanjske inox-like šipke sa kotačićima za veš i isto takva nadstrešnica iznad prozora da ne pada drek po vešu... čekali smo jedino nadstrešnicu naknadno par dana i čovjek nije htio ni čut o preuzimanju para dok ne ispuni sve po dogovoru.

došla cura kad su bili prozori gotovi i dečki ne samo da su polizali stan, nego su pomeli ispod stana (prizmelje) da ne ostane zmazano... ma velim ekipa iz raja, a dok sam tražio neku preporuku od frendova i kolega iz firme sam se takvih horora naslušao da ti pamet stane.
syss je offline   Reply With Quote