View Single Post
Staro 30.05.2023., 12:41   #2280
Dacher
Banned
 
Datum registracije: Dec 2022
Lokacija: Zagreb
Postovi: 244
Citiraj:
Autor kiki86 Pregled postova
nisam se mislio svađat nego sam htio čut šta ti konkretno smeta kod my ux, pošto je stvarno GOL nema maltene ništa gore osim motorola gesti koje se daju ugasit. Koja je razlika u odnosu na Nokiu i android one? Bttw gledao sam i nokiu al ima samo midrange soceve unutra, htio sam nesto jace u mobu, mislio sam igre igrat al to me drzalo ravno tjedan dana, tako da mi je i zao da nisam uzeo neo na kraju....

Kupio sam mob u 12. mjesecu i od onda sam dobio 4 updejta, s tim da jos cekam a13 update, vidim po motorola redditu da je krenuo u drugim zemljama za e30 fusion, tako da ce bit kroz mjesec dana valjda.
Al meni ti updejti nis ne znace jer mob mi radi odlično, imao sam samsunga prije ovog i mjenjao bi sve te updejte za performanse moba kakve su bile u startu, nakon 2 godine se usporio drasticno. Da se moze na samsungu maknut os i stavit cisti android bi ga uzeo opet, toliko mi je na jetra isao njihov oneui i njihovi apovi, 2. nepotrebni store, i guranje bixbia.

A kamera ko kamera, ne patim od toga i koristim je svake prestupne, vidim da u reviewima spominju da je slabija od konkurencije, al kad mi treba odradi posao, nevidim razliku između slika na mom mobu i recimo curinom a52s il s7 kojeg je prije njega imala.
nitko se ne svađa nego raspravljamo.
Evo jedna od stvari kad već spominješ geste. Nema geste za promijenu widgeta, wallpapera, ikona i drugih što ima svaki android od valjda verzije 5.0. Nego moraš kopat po postavkama. Meni je to za mobitel u 2023. nezamislivo.

Ako ne patiš od kamere onda može i relame, nokia ili bilo koji midrange/low and model. Tak da nebitno ali činjenica je da je motorola svjetlosnim godinama od samsunga po pitanju kamere bez obzira kaj ti to ne primjećuješ. Jedno je na papiru drugo je ono što je u praksi i kako to u konačnici radi.

Citiraj:
Autor locks Pregled postova
Situaciju će ostati takva, jer oni sigurno neće drastično mijenjati UI jer se nekome ne sviđa. Tako da se i ti možeš pomiriti s time. Što se tiče mobitela, i sad u kući imam dvije Motorole stare 3-4 godine. I rade bez greške....
e tu si u krivu jer ako ostane tako da se neće mijenjat onda motorola može stavit ključ u bravu. Niti ti to možeš znat hoće li oni mijenjat nešto ili ne. Ne zato kaj se meni ne sviđa nego zato kaj se očekuje da će napredovat i mijenjat se kao što sto se događa sa svakim UI-am. Hoće li se tad meni svidjet ostaje za vidjet.

Budu li išli tvojim razmišljanjem i stavom postat će ko Sony.
Dacher je offline   Reply With Quote