View Single Post
Staro 30.05.2023., 09:39   #2279
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,290
Citiraj:
Autor Dacher Pregled postova
pa ponavljat ću dovijeka odnosno dok situacija bude takva. To kaj ti nećeš to je tvoja stvar. Tak da se pomiri sa time. Ak ja mogu razumjeti da se tebi i njemu sviđa onda ne vidim razlog zašto ni ti ne bi mogao poštovat raznolikost.



Imao dvije ili 15 tak svejedno sve vrte my ux. I ti koji promijeniš njih 10 u godini manje znaš o njoj nego netko ko jednu koristi godinu dana.



Pa zato kaj to tak ne ide kako ti misliš. Kao što si i sam naveo primjer update dobiš svake prestupne a dok je samsung doktor u tome kao i u masu drugih stvari u odnosu na motorolu, kamere da ni ne spominjem kao i UI itd. Motorola je tek nedavno ozbiljno ušla na tržište mobitela i tek sada polako hvata korak za rivalima. U početku su kao Nokia izbacivali neatraktivne modele sa arhaičnim dizajnom koji nisu nikoga zanimali. Sad su počeli sa edge serijama radit nešto ozbiljno ali i dalje još trebaju puno žganaca da bi parirali spomenutima.



Ako hoćeš čisto i to ti je primarno a nećeš pixel onda imaš nokiu i android one. Pa ćeš imat super clean iskustvo di ćeš bolje i čišće od toga?
Situaciju će ostati takva, jer oni sigurno neće drastično mijenjati UI jer se nekome ne sviđa. Tako da se i ti možeš pomiriti s time. Što se tiče mobitela, i sad u kući imam dvije Motorole stare 3-4 godine. I rade bez greške....
locks je online   Reply With Quote