View Single Post
Staro 11.02.2019., 18:08   #1233
virty
Ronon Dex
Moj komp
 
virty's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: DS9
Postovi: 1,582
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Pa daj mi plis reci po čemu je to Diablo odličan?

Svaku igru koju ti preporučiš meni ne valja.

Koja je razlika između PC i PS4 verzije (pazi, igrao sam obje) a da je za PS4 tako "odlična"?

Budi malo realan i nemoj ljudima bacati bube u uho bez razloga. Diablo 4 je kao i za PC, dosadan i bez normalnog načina napredovanja i onog "Diablo" štiha. Ne kažem loš, već ispod svih očekivanja. Dobar je samo tih 3-4 dana kada levelaš prvog lika do max levela. Nakon toga je samo grindanje dan i noć da lika uspiješ pojačati za 0.1%. Bossevi lagani, kasnije kada imaš max level lika, gold nije problem, gemovi nisu problem, izlevelati možeš lika za max za 5 min itd. Želiš ganjati riftove, nema problema, zanimljivi su 3 dana. Želiš gear, ganjaš GR-ove, ne možeš sam, moraš ekipu, želiš rezultate, grindaj dan i noć par mjeseci jedno te isto i nadaj se itemu koji treba. Svaka sezona, promjene najjači set u sezoni i to je to, grind ponovo...
Smiri se.
Igre koje se meni sviđaju, ne trebaju se i tebi sviđati. Meni je Diablo drag serijal a zadnji naslov mi je super. Imam ga na pc i ps4. Tvoj problem ako ti je dosadan. Nebi da nam se moraju sviđati iste igre. Meni se na neke igre koje ti igras dize kosa, ali ne pada mi na pamet pisati ovim tonom kao ti meni.

Poslano sa Sony XZ3
__________________
virty je offline   Reply With Quote