View Single Post
Staro 21.06.2020., 10:11   #20
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,889
Da malo prokomentiramo ove najjače lige..


Premier liga: Eto konačno da i Liverpool bude prvak. Ne volim ih, ali su ove sezone bolji od svih ostalih koji su kriminalno loši. Imali su i dosta sreće, izvlačili se u tekmama u zadnjim sekundama s nekakvim odbijancima, VAR im pomagao itd, ali bi i bez toga osvojili. Jedini koji su im mogli zaprijetit je City, ali su počeli neobjašnjivo gubit male utakmice i eto sad već zaostaju 22 boda. Chelsea je dobro započeo sezonu, nisu dugo imali niti jednu izgubljenu tekmu, ali je nakon prvog poraza sve nekako krenulo nizbrdo. Slabo su se pojačavali zadnji sezona i to je rezultiralo da im je glavni cilj u sezoni izborit ligu prvaka za sljedeću sezonu. Man Utd kriminalno loš kao i Arsenal. Za Arsenal mi je drago jer ih ne volim, a za Man Utd mislim da bi trebali promijenit pola ekipe i dovesti trenera kako treba. Tottenham.. ne razumijem što se njima dogodilo. Došli do finala LP, dobro igrali u PL i ove sezone toliki pad, a skoro pa ista ekipa ostala.


Primera: Real i Barca se bore ko će izgubit ligu, a ne ko će pobijedit. Kriminalno loši i jedni i drugi. Evo sad je Barca kiksala protiv Seville pa Real ima šansu preuzeti vrh, no kako to obično bude kad Barca kiksa očekujem i kiks Reala. Atletico skroz pao. Previše nerješenih tekmi gdje ne mogu zabit gol i visi im mjesto koje vodi za LP.


Bundesliga: Ili bolje "Bayernliga". Nije mi jasno zašto se ta liga uopće održava kao i Ligue 1.


Serie A: Mislim da se ni ove sezone ništa neće promijenit i da će Juve opet osvojit, no Lazio drži tu neku malu nadu da bi mogao ipak netko drugi mogao konačno osvojit. Inter je dobro krenuo i držali su neko vrijeme i vrh ako se ne varam, no onda su počeli padati pa je uslijedio poraz od Juventusa i sve je krenulo nizbrdo.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote