View Single Post
Staro 15.01.2009., 23:39   #1530
stuc
Banned
 
stuc's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Online
Postovi: 2,402
Često se u praki pokaže da je teorija, samo teorija....

Prije 2 tjedna sam imao prilike gledati plazmu 42PV80P i ostao sam razočaran sa kvalitetom slike. Gledao sam jedno 2-3 sata sa 3-3,5m zavalit u kauču. Preturio sam ga uzduž i poprijeko po postavkama slike no kontrast i boju nikako nisam mogao uskladiti da bi ta slika bila prirodna, znači ljudi sa normalnom bojom kože, same granice između ljudi i stvari u slici... očajno. Gledao sam analogne programe i DigiTV. Za razliku od analogije na DigiTV još bi se mogao i naviknuti, ajmo reć skoro pa zadovoljan.

Nakon tog popodneva odem do komše koji uzeo DVB-T kutiju za 200 ćuna pa reko da ga spojimo na njegov tv a on ima klasičan CRT od 72cm, neka divlja marka. Sklepali mi to i paf... jebo plazmu pa nemam riječi kojima bi opisao koliko su boje i oštrina bolje na tom crt-u spram te plazme u koju sam ja buljio 3 sata.

Veličina plazme je stvarno facinantna i ljepo je to, možda bi te slike bile bolje na 37 modelu no ova naša analogija, dvb-t i digi definitivno izgledaju bolje na crt televizoru i to mi moje oči govore tako da nema ništa nego do praktičnog uvjeravanja i probi.
stuc je offline   Reply With Quote