View Single Post
Staro 29.06.2010., 12:18   #11
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Citiraj:
Autor Nello Pregled postova
Ovako, ak nisi koristila USB stick i spremila na sigurno. Sumnjam na karticu da ti je vađena bez tvog znanja stavio natrag s drugim tuđe karticu i da tvoju SIM karticu netko drugi koristi. Ako si s ugovor dobila karticu i provjeri na ugovor radi idenfitikacije serijskog broja SIM karticu a ako je ne odgovara serijski broj obavezno otići u Vip da ti zaključa i blokira tvoj sim karticu radi sprečavanja zlorabe i da nađe krivca tko je to napravio i neka on plati što je napravio! Sigurno je neko zamjenio tvoju karticu i surfa na netu i kada poštar donese tvoj račun i šokiraš velik račun i pitaš otkud toliki račun?!?... Najprije provjeri činjenicu kako je došlo do velik račun i sigurno nađeš krivca. Nadam se da me razumiješ što želim reći. :-)
Hvala na sugestiji, ali "ona" je "on"...znaci win32 je on

Dalje...nemoguce da je bilo tko uzeo karticu. Nemamo mi "cimere" vec zivimo zajedno sami sa psom u stanu tako da je nemoguce "otudivanje" kartice!

Bili smo jucer zajedno u VIP-u te oni nemaju pojma o racunima. Kazem zenskoj neka mi objasni onaj npr. racun od 400 kn i vidi cuda, bas TAJ racun ne moze naci i nema ga u racunalo. Onda smo fino sjeli i napisali zalbu pa neka se h... i neka nam objasne svaki racun u detalje. Isto tako kako je moguce da ti posalju nesto za ovrhu, a da ti nisu poslali bilo kakvu opomenu prije toga!?
Odvjetnicki ured je zaprimio to od VIP-a u 12. mj. 2009. i tek sada su to poslali!
Nema sanse da im to platim......ili hocu, ali nakon sto mi se bas svaki racun detaljno objasni i dok mi pokazu ispis od svakoga racuna.
I jos jedna "sitnica"......sama sluzbenica koja totalno nema pojma o svome poslu kaze da je uredaj cijelo vrijeme bio iskljucen.....a ne zna mi reci od kuda onda toliki racuni!?
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote