View Single Post
Staro 05.08.2017., 23:45   #665
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Aha, tako to funkcionira.,uglavnom uspio sam ga pokrenut, ali cini mi se nista od toga.

Godinama koristim foobar sa jednim drugačijim pristupom, puno jednostavnijim, preglednijim i na kraju funcionalnijim. Ovo je sve too much komplicirano.

Dva dana trazim rijesenje koje ce me koliko toliko zadovoljit, a to je da imam funkcionalan foobar player kojim se moze upravljat sa udaljenosti od 3m na 140cm TV-a. Da mu je Library difoltno u folder structure modu, da mogu lako i brzo stvarat i editirat playliste. Cover art i track info su dobrodosli.

Nazalost, foobar jos izgleda nije nasao punu primjenu kao audio player u HTPC sistemu, jer skin koji ja trazim jos uvijek ne postoji, za sad samo postoje skinovi koji su dobri, ali namjena im je da su vam na max 50 cm od očiju, znači gledate ga na monitoru.
Audiofili (vecina njih koristi Foobar) u pravilu stave laptop negdje sa strane i on im sluzi kao trasport, pa skin nije toliko ni bitan, tj odgovaraju ovi skinovi koji su prilagođeni i namjenjeni za računalo.

KODIjev audio player je po tome puno bolji, pregledniji, vidi se kako je i za sta napravljen. Naravno i na njemu mi fali dosta stvari, ali osvaja tom preglednošću i lakocom uporabe.

Ne preostaje mi drugo nego naci nekoga tko moze napravit foobar skin u Columns UI-ju i platit mu da mi napravi skin prema mojim smjernicama, odmah po izradi otkupim prava i dalje dilam
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote