View Single Post
Staro 31.08.2021., 23:00   #2526
delavi
Registered User
Moj komp
 
delavi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 897
Citiraj:
Autor FRipper Pregled postova
I jesi dobio robu ili tražio povrat love?
Stiglo na kraju, napokon. Samo paziti kad se naručuje od njih. "Dobavljivo" može značiti i nedobavljivo ili dobavljivo ko zna kad i ko zna gdje dok u nekim drugim webshopovima uredno piše "isporuka 3-5 dana" npr. Pa ak ne stigne vraćaju novce i to odmah, ne čeka se. Mall.hr isto lovu vraća nakon 2 tjedna odn. čekaju zadnji dan. To je sve po pisanom zakonu ali nije po nepisanom zakonu dobrog trgovca i profi odnosa prema kupcima. Zato imamo ovaj forum.

Citiraj:
Autor Protis Pregled postova
Postovani,

posiljke saljemo samo iz Zagreba ili Siska
Da ali je uređaj naručen izvan Hrvatske (dobavljač je izvan Hrvatske) a to niste naveli niti ste naveli da se može dogoditi da čekam duže od 6-7 dana. Zapravo na ponudi uopće ne ispunjavate dio gdje piše rok isporuke od-do. Samo malo više transparentnosti.

Moram ovdje (u duhu poštenja jer se na to pozivam i prozivam) istaknuti da su se vaši djelatnici javljali na telefon što me iznenadilo jer to do sada nije bio slučaj. Jedan djelatnik bio je iznimno ljubazan i dao mi je najtočniju informaciju (tek od njega sam doznao zašto se čeka duže). Ostali koji su se javljali na telefon nisu znali ništa reći a i nije im se dalo komunicirati, kao da ih zove punica otprilike.

Toliko.
delavi je offline   Reply With Quote