View Single Post
Staro 05.02.2015., 12:16   #71
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor syss Pregled postova

koji top ati sa referentnom turbinom nije lupao u 100c? zapravo mi odgovori koji nije
Pa eto, imah odmah po izlasku referentnu 6950 2gb, onu seriju koja se mogla unlockati u full 6970 (dual bios, hardverski identična 6970), i temp u full loadu bez zahvata po ventu su bile max 75 u gejmanju, 80-82 u furmarku i sličnim ludostima koje sam se tad dao nagovorit isprobat. Kakvih faking 100°c, opet počinješ sa fanboy proljevima bez temelja -.-
Ili toliko fanboy duša boli kad se krenu nabrajati mane zelenog tabora (budući da nisam fanboy niti jednih niti drugih, kupujem ono što mi se u momentu kupnje najviše svidi aka najviše daje za moju lovu, pa ne želim ići u krajnosti i nabrajati sve failove zelenih kao što se ti 'slamčariš' za svaki 'fail' i fail crvenih; a kad si uporan, evo ti još 1 primjer kog sam skupo platio - laptop, kojeg dan danas imam, platio sam 10k kn, gore je bila 8600m gt, kojoj je rad na 100-105°c bio nešto sasvim normalno. Extra -.-. Naravno da je grafa krepala odmah po isteku garancije, naravno da je nova koštala ko Sv.Petra kajgana, naravno da sam nakon svih egzibicija zamjene iste, kurenja heatgunom 3x, zamijenio istu sa hd3650, kojoj je max 80ak °c i koja vidi čuda dan danas radi)?
Smijeh. Žešći.

Uostalom, vidjet ćemo kad 3xx izađe kakve će bit temperature i potrošnja, te performanse na pravih 4gb vram-a
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti

Zadnje izmijenjeno od: jopis. 05.02.2015. u 12:21.
jopis je offline   Reply With Quote