View Single Post
Staro 04.06.2008., 09:59   #116
Gradjanin
Premium
Moj komp
 
Gradjanin's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Livingrad
Postovi: 538
Citiraj:
Autor Brown Acid Pregled postova
@Gradjanin - ljudi ne vole da im se soli pamet, zato nemoj.

ma u pravu si.ali fakat mi to nije namjera mada ponekada tak zvuci. vise je to negodovanje jer uvijek ima ljudi koji se bespotrebno zale.pa i ja sam nekad zabrazdim.

no, vista i rasprava oko nje je upravo takva stvar.neki jednostavno iz neke potrebe pljuju po njoj iako nema toliko potrebe za time. ja fakat cijenim kad se za nekaj kaze vrijedi ili ne.uostalom smo vjerujem i svi tu da se razgovaramo o takvim stvarima.

i sam sam jedno vrijeme izbjegavao vistu, upravo zbog hrpe napisa kako ne valja. dok mi znatizelja nije proradila pa sam si je isprobao. i lol. potpuno neosnovani tracevi o sistemu koji hmm radi.cak i prije sp1.a za greske i raznorazne bugove. pa jos nisam naisao na obicnu igru koja nema bilo kakav bug, a kamoli da to onda ocekujem od operativnog sustava. naucili su nas tako, da zivimo od zakrpe do zakrpe, i ok, mislim da se mozemo nositi s time.

a vista je ipak, kako god okrenuli, sistem koji ne treba bas toliko prepravljati. iako i ona ima malo malo neki patch ili update, ipak do sada, koliko je koristim, nemam velikih zamjerki, a cak bi neke stvari i pohvalio, te kako god, uzivam i u aeru. takav sam
__________________
°Citius Altius Fortius°
Gradjanin je offline   Reply With Quote