View Single Post
Staro 18.07.2017., 21:11   #2022
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 2,987
MIUI autostart blokada?

battery-->manage apps battery usage da ih pogasi, ali nula bodova. Nestanu nakon nekog vremena ili ako odmah nakon rebooota napravim clean preko recents tipke. Lijepo se vide aplikacije koje su se pokrenule u bilo kojem task manageru ili u MIUI security pod permission --> autostart. Kao da u MIUI uopće ne radi autostart blokada nego se aplikacije pokrenu pa ih onda nekad kasnije pobije, ako uopće.
Jel još netko to primijetio?
-->
Imam čudan slučaj na Mi5, stock global 8.1.2., istražujem spori reboot.
Samo nekim aplikacijama tipa whatsapp dozvoljen je autostart, svim ostalima je zabranjeno. Svaki puta nakon reboota, dosta aplikacija ipak se pokreću same: Adobe reader, Aliexpress, Moj Vip,....
Stavio sam čak i u settings-->battery-->manage apps battery usage da ih pogasi, ali nula bodova. Nestanu nakon nekog vremena ili ako odmah nakon rebooota napravim clean preko recents tipke. Lijepo se vide aplikacije koje su se pokrenule u bilo kojem task manageru ili u MIUI security pod permission --> autostart. Kao da u MIUI uopće ne radi autostart blokada nego se aplikacije pokrenu pa ih onda nekad kasnije pobije, ako uopće.
Jel još netko to primijetio?
c-shadow je offline   Reply With Quote