View Single Post
Staro 28.04.2015., 17:36   #55
ravkan
Premium
Moj komp
 
ravkan's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 753
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Fanboyizam je vrlo čudna stvar, a ignoriranje očitih činjenica je dio toga.
Asplutno se slazem, zato bi trebao pocet gledat cinjenice a zaboravit na fanboyizam.

Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Da je fx8xxx serija dobra za avg joe-a, je, to ne može nitko pobit, ali da ima mana u arhitekturi i da se lagano cijenom približavaju intelovim procesorima, to je također činjenica, koju fanboy army očito izbjegava.
Da imas pravo 8300 cca 1100kn, intel i5 4690k 2000kn. Cijenovno su tu negdje razlika je stotinjak kuna??

Joj neda mi se vise Quotat. Potrosnja? Lolcek pa ovolko kolko oni imaju na ovome testu ja nemam sa gtx 770 grafom. Budem editiro post kada mi frend vrati uredaj. Ja na 4.4 Ghz sto je OC za mog 8350 tjeram na 1.32V i trosim manje nego kada stavim bios default postavke .. ko bi reko ( jer za def postavke stave 1.41V). Necu ni pricat da od kada sam vidio eledio kako tjera svoga da sam ga spustio na 3.8ghz na 1.15V i da sam pocupo sve ventove i da komp se hladi pasivno i temp je 44 stupnja. Cinjenice kolega, cinjenice.

@Eladio

Tesko je dokazat ista danas, kada se svi pozivaju na cinjenice, a onda ih ignoriraju Smjesno je samo kako mi AMD fanboys koristimo i jedno i drugo. Dok oni koriste samo jedno,a mi smo fanboys
__________________
Red Vishera Blue Devil
ravkan je offline   Reply With Quote