View Single Post
Staro 06.08.2018., 19:46   #3211
Denzil
Secret Undercover Agent
Moj komp
 
Denzil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Parallel Universe
Postovi: 1,127
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Bogme mislim i ja da je dosta.

Tko nije 100% siguran u ono što kupuje, kupuje onda da mu slože i istestiraju u servisu prije isporuke i amen.
E pa JA još nisam rekao svoje! )))))

Citiraj:
Autor WhiteNinjaHRV Pregled postova
Imam pitanje.

Kupio sam dijelove za novo računalo u linksu i odmah sam sve sklopio isti dan.
Jedan prijatelj koji je stručnjak za te komponente potvrdio je da je sve ispravno spojeno i da nije problem u tome. Ja i on smo odmah nakon grafičke pretpostavili da je problem s BIOS-om zato što je procesor Ryzen 5 druge generacije (Ryzen 5 2600) i da treba flashati BIOS.

Moj prijatelj je prvo sumnjao na grafičku, ali grafička je dan prije radila u mom starom računalu tako da je grafička 100% ispravna.

Mi nismo uspjeli flashati BIOS zato što nemamo slike na ekranu, a to je ujedno bio i razlog zašto treba flashati BIOS - da procesor bude kompatibilan sa matičnom koja je izašla prije procesora.

I ništa, ja sam odmah sljedeći dan odnio sklopljenu konfiguraciju u links poslovnicu i oni su preuzeli to i rekli da šalju na servis i rekli da će na servisu biti tjedan a najviše dva tjedna i rekli da će mi javit kada dođe kod njih u poslovnicu i da moram platit 200 KN za otkrivanje problema na servisu iako sam im ja rekao što je kvar uposlenik je samo govorio "da, da ,da mi to šaljemo na servis a to će vas koštati 200 KN!" I ja sam rekao da je u redu i da ću platit i tad sam izašao iz poslovnice.

Prošlo je već pet dana od predaje konfiguracije kod njih u poslovnici i danas sam ih zvao da provjerim jel nešto znaju i samo su mi rekli "Da da gospodine to vam je još u servisu"
I ja ne mogu nikako provjerit stanje reklamacije iako na links stranici ima za provjerit servisni nalog ali to mora biti ručno uređeno od strane radnika iz te poslovnice da je riješeno što sumnjam da će oni isti čas kad dođe.

Mene bi zanimalo jel netko zna koji servis koristi links i jel se može nekako provjerit stanje a da nije na njihovoj stranici samo?
A sine.. kad odes doktoru i kazes "daj mi antibiotike te i te" jel ocekujes antibiotike ili prvo pregled? I placanje participacije naravno
Otfuro si KOMP NA SERVIS. Ne plocu i proc te "lijepo zamolio flashanje" nego cijeli komp. I sad si tu doso pametovat? Da si bio tak pametan na vrijeme to ti se ne bi desilo. Mogo si njima rec da ti flashaju plocu unaprijed i to bi ti napravili zabadava, i jos montirali gore proc i hladnjak i sve bi te lijepo cekalo provjereno ispravno. Ali ne, decko je pametan. E ta pamet te sad kosta 2 tjedna + 200kn. Zasto 200kn? Zato jer si, ponavljam, odnio "racunalo na servis". Jesi kupio racunalo u Linksu? Nisi. Na tvom racunu nije racunalo, nego komponente. E a racunalo kao takvo nema jamstvo. Dapace ti kao nestrucna osoba si po svim zakonima RH ukinuo sam svoje jamstvo kad si ga slozio. Imas srece da se toga trgovci ne drze pa ti jamstvo i dalje tece po komponentama.
A oni dok ne vide kaje, tvoj "trebam flash" je samo koristan savjet. Vjerojatno ce ga i poslusat pa ce servis trajat jako kratko, ali morat ces pricekat dok komp ne proputuje do ZG i natrag.
Nadam se da si naucio nesto iz toga.
__________________
"I can resist everything except temptation"
Denzil je offline   Reply With Quote