Tema: Terrakom
View Single Post
Staro 15.11.2021., 10:57   #107
Igorr
Flajing super šiiiip
Moj komp
 
Igorr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zd -- Zg
Postovi: 1,664
Citiraj:
Autor Igorr Pregled postova
Super, baš mi drago!

Ja još čekam odluku HAKOM-a za moj slučaj (tražio sam da oni meni plate 3600kn zbog neisporuke internetske usluge 15+ dana ).
Javim kako je prošlo.
E da, zaboravio sam napisati ovdje kraj moje sage.

HAKOM im je naravno naložio da ne moram ništa platiti (nikakve kazne za "prijeveremni raskid ugovora" i nikakve račune, dakle doslovno su dobili na kraju 0 kuna od mene) ali na žalost ih nisu odlučili dodatno kazniti sa ovih 3600kn što sam potraživao od njih za neisporuku interneta tokom ugovorne obaveze.

Jest da bih bio sretniji da su popili i ovu kaznu, nije mi stvar tog novca nego čisto radi gušta, ali ajde, i ovo je ok.

Uglavnom, da se ponovim - pobogu, ne ulazite u odnos s njima jer nije vrijedno toga, nebitno koliko su jeftiniji. Potrošit ćete na kraju i živaca, života i novca u višestruko većoj protuvrijednosti od onoga što ste uštedili.
Osobno sam potrošio mjesece da im mogu legalno ne platiti izmišljenih 1200kn kazni i duga, i to nakon što su imali očajnu uslugu (internet često ne brži od 1 do 2Mbit/s a plaćao 100Mbit/s).
__________________
5.1.4 setup:
Zvučnici - 2x Arendal 1723 S monitors, 1x 1723 S center, 4x 1961 height, 2x 1961 surround, XTZ 12.17 EDGE
Amps - Marantz Cinema 40 + ROTEL RMB-1585
Igorr je offline   Reply With Quote