View Single Post
Staro 30.06.2010., 19:03   #15
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Citiraj:
Autor Uber Gosu Pregled postova
Vidim puno naklapanja, najvjerojatnije se radi o sljedećem:

1- Uzeo si USB na 12 ili 24 mjeseca.

Uzela ga je na 12 mj.

2- Nisi platio 60 dana račun.

Tako je i odmah je iskljucen internet.

3- Automatski raskidaju ugovor i šalju na naplatu ratax12 ili ratax24 na jedan račun (ista stvar sa kredom u banci, nemoj platit 3 mj. pa vidi kak će proć).

Da je tako, onda bih to dobio jos prosle godine. Zadnji racun je kao neki trosak raskida ugovora tj. zaostale rate sto opet nije tocno ako idemo racunat.....

4- Prosljeđuju odvjetničkom uredu na prislinu naplatu i dodatne troškove.

Da, a odvjetnicki ured ti kao ni oni ne salju nikakvu opomenu ni bilo sta sl., vec samo racun ili ovrha.

5- sad si tu

Ne, i dalje ostaje pitanje nekih racuna za koje ni sami ne znaju od kuda su i kako su se "stvorili" posto je stick bio iskljucen.

Radi toga je i pisana zalba....no ako treba ici cemo i obiteljskom odvjetniku...bolje cu njemu dati novce, a ne njima!
Na isti nacin su mi slali i neke "fantomske" racune za HB.....da bi mi na kraju raskinili ugovor vise od godinu dana prije nego sto je tzv. "ugovor" isticao...te mi jos platili neku razliku i lijepo se ispricali.

Ocito misle da mogu hbat koga se sjete....no sada su se OPET malo zhbali.
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote