View Single Post
Staro 16.09.2017., 21:22   #4446
Tommy21st
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2015
Lokacija: Split
Postovi: 34
Sasha, instalirao sam Libreelec na S805 box, spojio ga zicom i uspjela mu je instalacija svih addona sta sam htio instalirati bez upotrebe ares builda, sad ih imam cca 10-ak i to je to.

Ne razumijem zasto mi nije htjelo preko wifi-ja ovako instalirat, idu mi na nerve ti pusti buildovi.

Uglavnom, bojim se da je proslo vrijeme fusiona, ima si sve glavne addone, eventualno dodas Specto ili jos neki drugi sa drugog repozitorija i to je bilo to.

Ovo je sad totalna konfuzija, imas neki repo, pa u njemu imas jos nekoliko repoa za omogucit, pa moras zbog jednog addona omogucit jos jedan repo koji je od istog lika ciji je repozitorij, pa na kraju skoro svi ti drugi repozitoriji imaju manje vise iste addone, pa s kojeg repozitorija ti se uopce azurira addon i imaju li svi oni azurne verzije, nadam se da sam bio jasan, jer ovo je i meni teska komplikacija, razumim ali ne razumin zasto to nije drukcije sredeno, mozda se s vremenom nesto pozitivno desi.

Znam i za taj superrepo, ali ga nikad nisam koristio, cuo sam lose stvari o njemu na forumima, a i ne triba mi 1000 addona, dosta mi ih je nekoliko ali da valjaju, Genesis je za mene broj 1 ikad.

Poslano sa mog Redmi Note 4 koristeći Tapatalk
Tommy21st je offline   Reply With Quote