View Single Post
Staro 15.05.2007., 00:41   #51
AuX
Premium
 
AuX's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 367
ja mislim da je puno bolje imati 19" monitor nego recimo 20 incni ili veci i nabijati neke ogromne reze. kao prvo koliko vi dalekko sjedite od monitora kada stavite te reze??? ako se naljepite na ekran onda ok. kao drugo volio bi reci da i ja imam 19" monitor te da kada dode taj glupi DX10 i ako do onda kupim DX10 grafu ja cu moci nesto pokrenuti sa ovim grafickama na 1280*1024 rezi dok cete vi sa 19xx*xxxx ***ati jeza ukratko cete vi kitu vrtiti neku konjsku DX10 igru na maximumu na toj rezi. mozda ali samo mozda sa jos novijom generacijom kartica.

edit:
e da jos jedna stvar prestanite ko neke kokose govoriti drugima koliko su izgubili i sto su trebali sa vlastitim parama. ako ste vi cekali ati-jevke i sada ih kupite ko zna mozda cete se vi na kraju na***ati. e da. mislim da je ok stu su se ljudi hvalisali na forumu sta imaju najjacu karticu trenutno. ok je malo ali nakon toga dosta. a ovi koji nemaju su izgleda malo ljubomorni postali pa su poceli pisati gluposti iz ciste ljubomore. 100% je tako. treba malo reda uvesti.
AuX je offline   Reply With Quote