View Single Post
Staro 16.07.2011., 13:31   #162
Futura IT
Premium
Moj komp
 
Futura IT's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 504
Pozdrav svima. Nakon dugo dugo natezanja s birokracijom, čekanjima raznih dozvola, papira i ostalih stvari, napokon Vas mogu obavijestiti da je dućan otvoren, i spreman za uspješno poslovanje.

Što se tiče imena, bilo je puno problema, došao sam na trgovački sud sa pripremljenih 13-14 imena a od svih samo su mi 2 odobrili da bi mogli proći te sam se odlučio za ime FUTURA IT. Ime je dao kolega PIXXEEL te smo se mi već našli i kao što sam obećao uručio sam mu nagradu koju je sam izabrao.



A sad malo o dućanu. Prodajni prostor nalazi se na adresi Roberta Frangeša Mihanovića 7, Rudeš, kraj Sky office tornjeva u izgradnji. Pristupačnost je odlična, kao i stalna dostupnost parkirnih mjesta.

Po cijenama se trudimo biti što niži, te smo u većini proizvoda unutar 3 najjeftinija dućana u Hrvatskoj, a u nekim slučajevima smo čak i najjeftiniji. Sve informacije i ostalo što Vas zanima možete naći na www.futura-it.hr Stranica još uvijek nije 100% sređena do kraja, ali ispravljamo sve greške na koje naiđemo.

Nadamo se dugoj i uspješnoj suradnji.
Futura IT je offline   Reply With Quote