View Single Post
Staro 24.09.2009., 11:41   #40
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor Wolverine Pregled postova
onaj ko ide kupovat novi ardver u roku tjedan dana nakon izlaska na tržište i nije za nikaj drugo nek da ga se odere ko zeca
ali ne mozes ti to objasnit ljudima. sve si razmisljam dal da upadnem u pricu samo sa ovim komentarom........ ma, onda gledam koji ljudi (vecinom) navode cijenu kao no#1 lose kod 5870, i skuzim da su vise zeleni nego crveni .

tko zeli odmah sada nesto novo, nesto divlje - platit ce. stedljiviji i isplatljiviji ce pricekati mjesec-dva-tri, pricekati ponudu ostatka proizvodaca i uzeti.


btw, sto toliko fali vtx-u? ova 5870 koliko vidim po slici ima referentno hladenje kao svaka druga koju sam do sada vidio, ali zato 4xxx serija dolazi sa redovito boljim hladenjem od ostatka kompanije. naravno ne mislim na vapor-x i slicne edicije, ali npr 4870 za 900 kuna sa ovakvim je po meni izvrsna kupovina. samo neka bude vtx-a..........
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote