View Single Post
Staro 22.04.2009., 23:38   #178
Igneos79
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zadar
Postovi: 328
Citiraj:
Autor Cele303 Pregled postova
Šteta što nisi kupio dfi 790gx kad si ju planirao kupit, tvoja ploča od 1500kn a da je lošija od asrockice od cca 600kn je nevjerojatno... Cijelu gamu dobrih ploča si cijenovno preskočio i kupio najlošiju od svih njih... Tako sam i ja kupio ROG Maximus II Formula i ploča ispala govno u odnosu na jeftinjaru P5Q prije toga... Ponekad više novca ne znači i bolji proizvod...
Svega sam svjestan. Najviše me boli sto sam u biti htio uštedjeti, a onda se nepotrebno rastrosio. Da sam dao još 400kn mogao sam kupiti i920 i Asrock supercomputer ploču. Ali ja sam baš htio amd- sli kantu. A to sam mislim ipak uzeo najbolje sto je bilo. Neki lik je s mojom pločom i procom na 3.7 i gtx 295 dobio 22 keke i nešto sitno 3d marka, sto je zadovoljavajuć rezultat za mene. Osim toga, ne sjećam se kad sam zadnji put sjedio za ovako tihim i odzivnim kompom. Čim nešto kliknem, otvori se. Dobro si primjetio da je north bridge previsok. Spamam asusov forum da to riješe s novim biosom, jer sam uvjeren da je baš zbog toga nestabilan. Ima brdo bugova u biosu, a vjerujem da će ploča biti zakon kad se riješe.
Igneos79 je offline   Reply With Quote