View Single Post
Staro 11.04.2011., 20:54   #18
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Ne radi kao Windowsi u pravu si!!!

Radi 50 puta Bolje!!!
OK oćemo ovako. Ja napravim nešto u OSXu (nebitno neki PS efekt i mirin vrime) i napravim to isto na W7 i mirin vrime. Ako bude 5000% ubrzanje u OSXu ja ti kupujem Mac Pro, a obrnuto ti meni
Citiraj:
Ne želim ulaziti u raspravu o OS-u ne zanima me ja koristim ono što mi odgovara i nisam neki zaluđeni fanatik sa OSX-om ili Windowsom.
Pa sam si počeo.
Citiraj:
I zato iz svoga iskustva kažem da svarno radi bolje i da nema problema sa programskom podrškom ( nekada je bilo danas ne), a isto tako i da je skup te da ako netko želi isprobati neka možda pokuša složiti kakav hackintosh pa da vidi kako OS radi.
Naravno da ima problema sigurno, ali po mom iskustvu niti blizu kao Windowsi.
Nemoj samo da se Bubba našteka na thread.

Pa imaju problema, je li se sićaš samo inicijalnih problema sa prodorom SLa? Masu aplikacija je bilo u oblacima, da ne govorim da imaju nekakvih mušica koje konstantno ispraavljaju. Ako baš oćeš onda nema smisla da imaju update ako su tako savršeni. Nego vidim sve više od Mac usera, da često PC je predmet sprdnje a Windowsi najveće zlo. Sagledajte malo sliku, probajte brand Windowse i OSX i onda vidite da su podjednaki. To šta se meni konkretno više sviđa dashboard od sidebara u Winsima ne čini ih manje korisnim/brzim.

I da slaga sam hackintoshe i trenutno iman 2 (beside iMaca i pravog HC PCa), i ako misliš da je to najbolja prezentacija OSX n00b userima onda se grdno varaš.

EDIT:
kmatkovic samo ćeš navuć demone na sebe, i ostat ćeš podvijena repa

Zadnje izmijenjeno od: Baja 001. 12.04.2011. u 00:20.
Baja 001 je offline   Reply With Quote