View Single Post
Staro 25.08.2017., 17:32   #27
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
mi smo tražili za stan par ponuda za golemu stijenu sa 6 prozora (jedno 3.5m široka i visoka skoro ko stan) + rolete i tu je bilo stvarno svega od 11k do 18k i na kraju naletili na najpovoljniju ponudu i momci ispali ma ono majstori iz snova.

rekli su da rade sve žive adaptacije i da imaju turbo puno posla i ne mogu obećat datum, ali do kraja 7og mjeseca će biti gotovi... došli mislim 2 puta mjeriti i 3. put sa prozorima i u jedan dan to porokali sve (27.7. je bio ako se ne varam).

12700kn - prozori (3 velika na otvaranje i ispod svakog manji fixni sa mliječnim staklom), 3 rolete od koje svaka ide preko 2 prozora, nova vanjska klupčica, odvoz starih prozora i sve popratne šute, zidarski radovi, farbanje, vanjske inox-like šipke sa kotačićima za veš i isto takva nadstrešnica iznad prozora da ne pada drek po vešu... čekali smo jedino nadstrešnicu naknadno par dana i čovjek nije htio ni čut o preuzimanju para dok ne ispuni sve po dogovoru.

došla cura kad su bili prozori gotovi i dečki ne samo da su polizali stan, nego su pomeli ispod stana (prizmelje) da ne ostane zmazano... ma velim ekipa iz raja, a dok sam tražio neku preporuku od frendova i kolega iz firme sam se takvih horora naslušao da ti pamet stane.
Kontra iskustvo; mi frajeru radimo adaptaciju stana od mame, a istovremeno druga ekipa radi njemu adaptaciju stana. Majstori za stolariju rade prozore u oba stana. Dolaze majstori sa stolarijom u ovaj mamin stan, jedan prozor ok, drugi prozor ok, al treći ogromni prozor s vratima predugačak 4 cm. Gledam i ne vjerujem. Pričam poslije s tipom, veli da su i u njegovom stanu staklenu stijenu napravili 3 cm predugačku. Al balkon je malo kos u odnosu na stan pa su i stijenu malo zakosili jerbo drugačije nije mogla uć. Dakle ono, moraš imat minimum 3 cm lufta da možeš pjenu metnut a oni imaju stolariju dulju od rupe. A nije baš da su najjeftiniji bili. Bogte...
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote