View Single Post
Staro 05.06.2005., 17:32   #22
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Originally posted by Isus
jedna od najboljih bio Vlatko Stefanovski trio '97 u OTV domu. Koja viruoznost uf genijalno, atu je negdje i G3 ( Vai, Stariani i Fripp) u Ljubljani.
Ovo kaj sam ja slušao je bilo ranih 80-ih, sjećam se da smo skoro zatukli predgrupu

Došli na binu nekakva dva šupka pa zborili vako:

De ste zagrepčani, mi smo ( e jebiga sad, mislim da su rekli peđa d boys )...ajde da se zezamo...
A iz publike se čuo samo ekvivalent glasanja čopora gladnih rotića kojima si pokazao mica-macu

Ti su bogme brzo zbrisali, nakon toga je bilo samo guštanje, bio sam na metar od Stefanovskog, uživao sam gledajući i slušajući kako tip svira

Nije bilo loše ni kad su u Zagrebu bili dani heavy metala-tri dana u Domu sportova, hijaoooo...vruće ljeto, prazan grad... eh...onda su "metalke" furale karirane šulje odrapanih rukava na golo tijelo, pile topli Ribar, i pušile takve količine travuljine i haša da bi se i Frank Zappa DANIMA oporavljao od takve ružione...

Rado se sjećam tih dana

Jedino kaj mi je žao je to kaj nisam otišao na zadnji koncert Floyda, imao sam auto, imao sam lovice... imao sam cijelu tablu čokoladice u škarniclu (škartocu za toware ) ali me je posel zeznuo...
Jelc je offline   Reply With Quote