Tema: Apple iPad
View Single Post
Staro 29.01.2010., 09:45   #106
Jerry Drake
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 357
Visage, svaka ti čast.

Lijepo je vidjeti kad netko iz stare garde forumaša uzme riječ i oplemeni temu punu trollerskih prepucavanja i spama.

Gledam jučer jabučnjak i nemogu vjerovati što ljudi pišu...
Korisnik sam Maca i PC-a također dugi niz godina, i kad vidim tamo ovakve stvari osjećam sram što koristim Mac jer mislim da me odmah netko svrstava u isti koš s ekipom tamo. Jad i bijeda zatupljenih ljudi. kome se ne da čitati ne mora ići dalje od činjenice da su uživo prenosili predstavljanje iPada i svršavali na isto.

No MAc koji imam je starog kova, iz razdoblja prije iPoda i ništa novije od Applea nisam kupovao jer ne patim na estetiku i ne želim kupovati maglu. Dobro, kupio sam OSX 10.5. licencu i instaliro ga na PC, ako se to računa.

Ne kažem da su iPod i Phone loši, štoviše u mnogim stvarima su izvrsni, no nikako ih ne mogu zvati revolucionarnima (jer to nisu) ili predvodnicima novih tehnologija (jer ni to nisu), to su jednostavno dobro osmišljeni i dizajnirani uređaji za zgrtanje love. Apple je jednostavno uzeo ono što se na tržuištu nudilo.

Za dobrobit svih nas, a i za dobrobit Applea nadam se da će iPad biti fail i da neće ponoviti dobre prodajne brojke iPoda i iPhona. Oni su bili uređaji s koliko toliko definiranom svrhom, a iPad je uređaj za svaštarenje i ništarenje. Znam da će ga hrpa fanboya kupiti samo zbog toga što ima zagriženu jabuku na sebi, no nadam se da ih ovaj put šire mase neće slijediti.
__________________
let my people go!
Jerry Drake je offline   Reply With Quote