View Single Post
Staro 09.12.2017., 19:37   #33
rudi1
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 95
Citiraj:
Autor I Don't Know Pregled postova
Zna li neko kako da podesim monero da majna ali da je stalno hajdovan da ne moze da se vidi da majna? Imam mini igraonu pa sam mislio da opteretim sve procesore na jedno desetak odsto da rade dok su racunari upaljeni.
Nircmd !
http://www.nirsoft.net/utils/nircmd.html

U folder gdje je miner, kopiras nircmd.exe i kreiras nevidise.bat (ili nevidise.cmd) file s ovim sadrzajem:

nircmd.exe win hide ititle "cmd.exe"
miner.exe

Kad pokrenes skriveni.bat startat ce miner, ali ce prozor biti skriven. Vidjet ces ga u Task manageru kao proces (kartica Details u win10).


Primjer kad je startano s ukljucenim skrivanjem.

Napisao sam miner.exe, preimenovao sam xmr-stak-cpu-notls.exe, ali prakticki stavis cijelu komandnu liniju minera s parametrima (ako ima parametre, xmr-stak ima config.txt iz kojeg ucitava, pa nema par).

ititle "cmd.exe" znaci "In title", tj. da će hidat prozor koji u dijelu imena ima "cmd.exe", Kako to provjeris? Pa tako da komentiras nircmd liniju sa rem da ti ostane samo miner.exe. Vidjet ces da je je u vrhu prozora cmd.exe


Primjer kad je startano kao normalan prozor, prije skrivanja (inace nije memory error, to je zbog vise startanja)

Postoje i drugi matching nacini (pocinje sa, exact match ...)

Zadnje izmijenjeno od: rudi1. 09.12.2017. u 19:50.
rudi1 je offline   Reply With Quote