View Single Post
Staro 06.07.2017., 09:52   #83
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Citiraj:
Autor k1klop Pregled postova
Negdje sam citao da vecinu forex tradeova rade botovi, znaci nevidim zašto nebi funkcioniralo, jel moze link na pm di si uzeo to? Imam osjecaj ako krenem googlat naletit cu na scammere
Ja bi htio link na gdje si to procitao, jer to nije istina, moze biti istina da bot ulazi i izlazi iz trejda, ali njega covjek gleda 24/7, nitko ziv na ovoj planeti nebi ostavio bot da radi sam, pogotovo ne ovako da odes na godisnji.

Jer kako taj bot moze raditi profit, tako on moze raditi i gubitak, i dok se ti przis na godisnjem na plazi tvoja kasica prasica postaje sve tanja, dodjes doma pa nemas ni bot ni novce...

Znam da postoje ti botovi koji se prodaju, indicatori, razno razni no to u njamanju ruku funkcionira tako da odes na godisnji a pare se samo slijevaju... hahaha, cudno mi je kako ste uopce na to pomislili...

Bot kao software kojega podesis na temelju tipa trenutno je na burzi XBT:EUR stanje 2284. Po mojoj analizi koju sam ja radio s razno raznim indicatorima predvidjam da ce BTC opet past na 2226, pa onda podesim bot da ako dodje do tog scenarija da udje u trejd, i kao sto ti kazes, da ako ode jos ispod, a moze sve do 2170, pa opet udje u trejd, a ako sve ode kvragu onda izadje i napravi stop loss na 2150. A target mi je 2320+

Eto u ovoj analizi vidis problematiku, bot ce bez obzira na sve postupiti ovako kako sam ja napisao, a covjek koji trejda ce u svakom tom trenutku kada dolazi do jednog od scenarija ponovno reanalizirati situaciju i odluciti...

Bot to nemoze.

P.S. I am bot maker
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote