Tema: Žderonje
View Single Post
Staro 18.06.2003., 13:36   #24
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Originally posted by mitzek
:clap: :clap: to te ja pitam!!!
btw, ija sam mislil na "te" knedle,sa spekcom ,sam moja ekipa doda i malo jetrica i preprzenog lukca pa smljevenog ,tak da su knedlicke same po sebi mljaccc!
a inace, retko se jos more najti takav znalac i smeker zagorske klope(ak iskljucimo dreleta i vicka!) kakav si ti,pa da ti podturim informacijicu da se u ovo doba pri meni mjesecno organizira 2-3 turnira i beli a za papicu ti lofci spremaju ili srneci paprikas il veprica na raznju il bar klobase!uz vrlo popularne cijene a porcije su kak sljemovi od austronauta!! ak si morti zainteresiran za takve degustacije ti javim!

drugo: ak te prestanu interesirati kompovi i ak bus ikad zainteresiran za rad u seoskom gospodartvu u svojstvu sefa kuhinje mam te zemem!!!

Dođem ja danas kod docka nakon dvije godine a on meni...mrmlj...budemo napravili uz uobičajene labaratorijske još i... pa počeo nekaj drobit...skužio ja njega-masnoće ma kaj bu to meni...a on mene na vagu-88 ...a-joj...


A ništ...bumo vidli u petak "di pes jajca nosi"...

A kaj se tiče ostalog-za papicu se možemo uvijek dogovorit...glavno da je fina...na te knedle baš imam pik...

Tak i tak moram nekaj ići obaviti u Strmcu pa možda za promjenu opizdim prek Kraljevog ...makar tu cestu izbjegavam-baš zbog zastajkivanja i papice...

A i ti buš došel na red-nisi mi ni pital za ono ha???
Jelc je offline   Reply With Quote