View Single Post
Staro 07.07.2018., 15:05   #3343
Igi385
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 320
Bok! U potrazi sam za freesync monitorom već dulje vrijeme i danas sam npr. dobio kao preporuku AOC G2590vqx koji je Freesync 75hz ali Tn panel...
Od prije su mi za oko zapeli Lg 24mp59g-p i Lg 23mp68vq-p te Samsunzi ....Fuxeni oni jeftini od 900-1100 kn a koji su Pls Freesyncovi (ne znam sad točno jel imaju 60 ili 75 Hz) te Dell Se2717H
Budžet bi bio do 1500 kn maksimum i to ako se isplati dati za Della tog te pare jer su svi ovi ostali navedeni do 1300kn. Nisam okorjeli gamer već tu i tamo malo odigram neku igru većinom SP, ali svejedno bih htio najbolje moguće dobiti za te pare koje dajem a pritom mislim da nema previše ghostinga, bleedinga i glowa (ako je malo toga onda je prihvatljivo) i da sama slika tj boje budu ok znači ne bi baš htio da ima loše boje novi monitor čega me je i strah ako odaberem TN-a.
Ima netko od vas forumaša neki od navedenih modela? Iskustva?
Šta savjetujete i preporučate? Pogledao sam dosad brdo recenzija i ne mogu se nikako odlučiti konačno.
Znam da sam vas već pitao jednom ili dva puta za preporuku monitora i to, ali onda sam još bio bez posla pa nisam bio u mogućnosti baš ići u kupnju niti dati nešto više para.
Hvala na savjetima!
Igi385 je offline   Reply With Quote