View Single Post
Staro 10.05.2016., 13:15   #1753
Igneos Eructid
običan user
Moj komp
 
Igneos Eructid's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Phuket, Thailand
Postovi: 844
Pitanjce: Gledam malo što se nudi od monitora, i iz moje neke, recimo staračke, perspektive, stekao sam dojam da se prodaju niskokvalitetni monitori, za razliku od nekadašnjih CRT-ova. A s obzirom da baš i nemam oko za boje (meni to sve isto izgleda), čini mi se najbolje odvojiti šolde za neki koji mi vizualno neće nagrditi stol . Dakle, dajte mi onaj crveni, ko balky kad je kupovao auto . Enivej, kao što rekoh, ja osobno ne vidim razliku u slici između tn i ips matrice, a nikad nisam ni imao oba jedan pored drugoga da mogu uopće usporediti. Ali, kad idem leć u krevet, onda na TN matrici ne vidim filmić, jer mi je iskosa u odnosu na krevet . Ne mogu vjerovat da ovo pišem . U svakom slučaju, htio bih neki monitor do 1000kn i za sada mi se ovaj hp pavillion od 900kn koliko toliko vizualno sviđa i čini mi se da ima metalni stalak, sudeći po slikama, dakle koliko toliko je kvalitetniji od ostalih. Plastiku baš i ne cijenim. Da li da uzmem njega, ili ima neki bolji po pitanju kvalitete izrade? Jamstvo bih eventualno nadoplatio ako bi uzeo hp-a.

Evo fotke pavilliona : http://store.hp.com/UKStore/Html/Mer..._1750x1285.jpg

Zadnje izmijenjeno od: Igneos Eructid. 10.05.2016. u 13:21.
Igneos Eructid je offline   Reply With Quote