View Single Post
Staro 03.09.2012., 18:15   #45
rokoko
In Rainbows
Moj komp
 
rokoko's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 705
imam blackwidow i igram sc2 na solidnom levelu i za starcraft mi je tipkovnica vrlo dobra, no u buducnosti bih volio probat brown switcheve. prije sam igrao wolf enemy territory i moram priznat da mi se blackwidow nije svidio za igranje tog fpsa. s obzirom da se radi o dosta brzom,q3 engineu, znalo mi se desit da tipkovnica ne zapamti svaki klik sto naravno ovisi o losem key rolloveru...od ovih nemehanickih tipkovnica bih preporucio microsoft sidewinder x4 za 400-450kn...mislim da je za tu cijenu tipkovnica stvarno odlicna, jer su lycosa i one logitech (npr g15, g11 il koja je sad vec aktualna) losije od sidewindera a dosta su skuplje...a ova ima sve ko i one, pozadinsko osvijetljenje,macro tipke i unlimited nkro(na testu prolazi bez problema onu quick brown fox recenicu..)

i za kraj,sto se tice ulozenog i dobivenog kod blackwidova, mislim da se tipkovnica isplati, mozda jedino ko ima dilemu neka jos isproba steelseries 6g jer su tu negdje po cijeni, a vise je stvar osobnog dojma koja je bolja, a vjerujem da su oba dvije odlicne i da se ne moze pogrijesit
__________________
"Success can only be achieved with a kind of pioneer spirit and repeated use of three tools: failure, introspection and courage." - Soichiro Honda

Zadnje izmijenjeno od: rokoko. 03.09.2012. u 18:22.
rokoko je offline   Reply With Quote