View Single Post
Staro 08.07.2008., 21:02   #29
RisingPower
čudovište
 
RisingPower's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 757
Citiraj:
Autor Matt Pregled postova
Iskreni savjet je da bježiš od pretplate. Neće to ziher bit 100kn mjesečno!
Slažem se. Pretplatu treba izbjegavati u krugu od 1000 km. Ne znam kako stvari stoje na drugim mrežama, ali pretplata na Tele 2 je nešto što bih poželio samo najgorim neprijateljima. Govorim iz vlastitog iskustva. Naivno sam uzeo neki mob preko pretplate i to je bila muka Isusova. Cijelo vrijeme sam plaćao cca 70 kn a realno sam potrošio jedva 20. Dakle, hrpu love sam bacio u bunar... Zatim su mi odnekud izmislili neka dugovanja od 40-50 kn i to se vuklo dobrih 3 mjeseca (uredno sam plaćao račune, ali sam uplaćeni iznos smanjio za cifru tih fantomskih dugovanja koja mi nitko u Tele2 nije znao / htio objasniti). Drugim riječima ,krali su me. Isključili su me barem 8 puta. Svaki put su nabacili neku jadnu ispriku, rekli da će istražiti te troškove bla bla, i onda bi me za koji tjedan opet isključili. I tako u krug dok napokon nisam popustio i dao im tih 50 kn da mi se skinu sa grbače. Na kraju sam prošao puno gore nego da sam taj isti mobitel kupio na rate. Više se do kraja života ne pretplaćujem na ništa...
__________________
Failure is always an option.
RisingPower je offline   Reply With Quote