View Single Post
Staro 08.08.2019., 18:50   #3672
Bub0
Premium
Moj komp
 
Bub0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Rijeka
Postovi: 499
Koji 24" monitor?

Citiraj:
Autor veve Pregled postova
Da, arm, stolni nosač, stolni držač monitora ili kak već tko to naziva. Samo bitno ti je da monitor ima VESA standard i da ti stol otraga ima mjesta za montiranje i da nije napravljen od šupljeg materijala.

27”, 2k 144hz ips? Pa nisi rekao da ti ne treba nešto posebno, jer takvi ekrani s ips matricom i 144hz koštaju po cca 5000kn pa na više.
Od povoljnijih, ali s MVA matricom Samsung LC27JG50QQUXEN


Kako sam i naveo gore ne razumijem se previse i sve to. Imam trenutno aoc monitor koji ima ips ali je panel toliko spor da me to jako smeta, no kvaliteta slike i prikaz boje je odlican. Zato sam naveo ips od 144 hz, ne znam dal mi to uopce treba haha. Zakrivljeni monitor mi nekako ne lezi, ne znam. Vidio sam jednog philipsa u instaru, 27” ips matrica ali ima 60hz osvezavanje. Ne znam jel to ok? Kako sam i naveo igram samo sp igre, ali me zelim ghosting niti spori odaziv, a pogotovo da mo graficka ne moze tjerati 1440p rezu i high detalje u svim igrama.
Stol je inace manjih dimenzija ali nije suplji, jeftina iverica u lesnini haha, valjda bi trebao izdrzati, no mislim da bi cak mogao nagurati na njega 27”, no o tom po tom, nisam jos ni odlucio koji tocno monitor.

https://www.philips.hr/c-p/272B8QJEB_00/qhd-lcd-monitor ovo sam gledao

Sent from my iPhone using Tapatalk

Zadnje izmijenjeno od: Bub0. 08.08.2019. u 19:55.
Bub0 je offline   Reply With Quote