View Single Post
Staro 06.04.2017., 09:39   #28
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,068
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Nedavno je izasla Reflex Arena i ta igra je vise manje sve sto bi Quake ili jedan AFPS treabo biti, ali igru u cijelom svijetu igra svega 200-tinjak ljudi. Ali bitno je da svi pricaju kako su pro i kako svi pljuju po brzini novog Quake, a kad nesto izadje sto je tocno ona sto svi ti ljudi traze, nitko ziv ne igra.

Quake mora biti takav kakav je, ili kako izgleda. S tim abilitiesima i ne znam cime sve ne, jer inace se nikome ne bi svidjelo i igra bi propala unutar tjedan dana. True to the core AFPS igre su mrtve odavno i Reflex je cisti dokaz tome. Igra je brza od Quakea, ali nitko je ne igra od tih "quake je prespor" igraca. Istina, vecina tih AFPS igara, osim QC, su imale i jos imaju los marketing jer nemaju novaca, ali postoje subredditi, forumi, gaming portali, ali sve sto se na tim mjestima vidi je qq od ljudi.
Ja igram reflex, imam ga još od early accessa . To je u principu sve što bi quake trebao bit po meni, ali da, manjak igrača je najveći minus. Jednostavno je pre HC za casual ekipu, a HC ekipa je još uvjek na QL zbog količine igrača, pored onih par super zadrtih koji su još na Q3. Osim toga, reflex nema tolku mašineriju kao iza quakea, pa da se pogura malo u prvi plan.

Slažem se s ovim za quake, na žalost mora bit takav, sa brdo klasa i gimmicka, jer to privlači ekipu.

Sviđa mi se što je rađeno da za svakog ima ponešto - npr likovi koji imaju air control (kao q3 cpma / reflex) ili crouch slideanje (kao u quake 4) . Možda neće sve skupa bit loše ako će se moć dobro iskonfigurirat kao svaki quake do sad.
nub je offline   Reply With Quote