View Single Post
Staro 23.01.2016., 15:53   #1352
Hawker
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,972
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
A što je to nego gatanje iz graha... Vidiš da ni u AMD-u ne znaju još ništa tj. ne izlaze sa informacijama van.
Vec sam pisao o tome zasto ocekujem da ce Zen biti fail

Citiraj:
Zato se i javljam jerbo pratim, pa mi se tvoje izjave čine oprečne.
U prepisci sa Sphereom iznio sam hipotetski scenarij u kojem bi Zen bio bolji os sadasnje Intelove ponude. Taj scenarij je SF.

Citiraj:
Jasno, svatko tko je na Intelu je fanatik. To se isto vidi iz skoro pa svakog drugog posta...
Jasno da nije niti sam ja to rekao. Govorio sam o intel fanaticima iz P4 ere.
Ako se dobro sjecam P4 se prodavao bolje od A64.

Citiraj:
Jasno, 10 godina je nedavno od njegova nestanka. I 15 godina kaj je prošlo od njegova ugledavanja svjetla dana... Agonija je trajala koliko... 5 godina? Nakon toga, 10 godina dominacije.

Bulldozer je izašao 2011... agonija još uvijek traje, već 5 godina. A nekako sumnjam da će oni sa Zenom preći u 10 godina dominacije. Bit će svi sretni i zadovoljni ako se samo smanji zaostatak.
Smanjenje zaostatka ce svakoko doci,ali samo smanjenje nije dovoljno.
Sto se agonije tice,danasnji FX procevi su daleko od neke agonije.

Citiraj:
Ne znam samo gdje su osnove za taj sveti rat protiv Intela, upiranje prstom i po čemu to točno?
Upiranje prstom u sto tocno?

Citiraj:
I što hoćeš time reći? Moj ciklus procesora je išao ovako PIII - Barton 2500+ - Athlon64 3700+ - Opteron165 - E6750 - E8400 - i7 875K - i7 2600K.
Javi gdje vidiš P4 i gdje su ga NORMALNI korisnici koristili i imali u main rig
Ne znam zasto si se osjetio prozvan. Sam si poceo o 10000 AMD fanatika na sto sam ti ja povukao paralelu sa Intel fanaticima (P4)

Citiraj:
Oni koji su kupovali P4 su se zajebali sami. Kao i svi koji su kupili prve Bulldozere. Fanbojizam je zajebana stvar, kao što i sam valjda primjećuješ.
Naravno.


Edit: najoptimisticniji izračuni kažu da će Zen imati skoro 80% veći IPC os Buldozera.

Zadnje izmijenjeno od: Hawker. 23.01.2016. u 16:36.
Hawker je offline   Reply With Quote