View Single Post
Staro 14.09.2005., 21:21   #115
pbunic
Premium
 
pbunic's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 62
Citiraj:
Originally posted by Visage


izvjesnom forumu pocelo "sakupljati" zalihe pisanih tekstova za citanje, valjda u slucaju propasti svijeta...
ovaj del je gori od del boya



danas sam si napokon nabavio jedan ram da se i sam uvjerim u njegovu kvalitetu i njegove mogucnosti. nazalost nisam
nasao (kupio) sam neki BASF-ov DVD-RAM od 2.6GB (single sided, type II rewritable). posto nisam od pocetka citao, a nisam ni pomisljao da bi mogao imati "kosuljicu", pa sam se pitao, kaj je pak sad ovo:confused: pa ovo izgleda gore od starih micro floppy-ja! ubrzo sam vidio da se unutra nalazi pravi biser - izvedba je na prvi pogled sjajna, posebno fascinantno izgleda "reflektirajuca" strana!
isprva sam mislio da se dvd-ram nekako jednostavno moze izvaditi iz "kosuljice", ali uz pomno proucavanje sam shvatio da taj medij jednostavno je takav.
zatim sam malo bolje pogledao linkove koje si postavio i vidio da postoje sa i bez "kosulje" (ove bez sam prvo vidio, pa valjda zato nisam zamjetio ove druge).
uglavnom dosao sam na ideu da jednostavno upotrijebim silu kako bi dosao do bisera.
sav sretan brze bolje isao sam staviti biser u lap vidjeti kako funkcionira format, copy and paste...
da ne duljim u opisivanju evo problema koji se javlja:
1
2
3
inace przilica je MATSHITA DVD-RAM UJ-820S[QUOTE]Kako se na
pbunic je offline   Reply With Quote