View Single Post
Staro 22.03.2013., 22:54   #107
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
Citiraj:
Autor dh41400 Pregled postova
- Spojiti samo najnužnije (1 disk na Intel SATA port, 1 keks RAM-a, miš, tipkovnicu), a sve ostalo počupati i odspojiti.
- U BIOS-u naravno postaviti za #1 boot CD, a za #2 odredišni HDD
- Obavezno napraviti novi Win7 disk, te u njega ubaciti (slipstream) sve SATA drivere koje je moguće pronaći na stranicama proizvođača
- Prilikom odabira lokacije, obavezno izbrisati (i onda formatirati) particiju na koju se dižu windoze
Citiraj:
Autor snorky_vk Pregled postova
Kad smo kod ljubavi problem rijesen.maticna ne voli grafu 8800gts g92. Grafa radi na raznim plocama ,a na ovoj nece,a na ploci je probano gt210, 6970,7770,6570 i sve rade ,a ova moja baci black screen. Sad vozim na igpu. Evo instalacija drivera napreduje. I sad moran iskemijat pare za novu grafu jer san ovu planirao ostavit neko vrijeme.bez grafe ovaj komp nema smisla. Bemti mbo il gpu sta god. Samo mi nije jasno sto onda na prvoj nije stimalo ako su rekli da je neispravna? Hvala svima koji su pomogli. Nisam bio jako naporan,jel brko ?
Znači 1. pravilo iz rituala

Upravo zato sam dosad gotovo uvijek preferirao ploče sa int. grafikom - jednostavno spašavaju stvar u slučaju VGA problema (kojih sam imao gotovo u pravilu dosad).

Integrirana grafa nije loša za privremeno korištenje ... ima ljudi koji niti ne znaju za išta drugo (poput mene donedavno ).

Ništa, sad selimo spamaru na ATI/Nvidia podforum
__________________
The Secret ...
dh41400 je offline   Reply With Quote