View Single Post
Staro 13.01.2019., 13:56   #261
Filip_2306
Lurker
Moj komp
 
Filip_2306's Avatar
 
Datum registracije: May 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 52
Citiraj:
Autor Ante001 Pregled postova
Pozdrav ako moze jedna informacija, trebalo bi mi desetak punjivih baterija imaju neke skuplje neke jeftinije na trzistu, https://www.lacnytyzden.sk/spd/18289...ie-AAA-baterky Enowoko baterije 15 kn 12 komada Kineske, interesira dali se tako nesto isplati kupit posto im je ciijena dosta niza od drugih, ako ih treba česce punit od malo skupljih to nije nikakav problem, imam GP PowerBank PB410 + 2AAA850 punjac.

Ja bi ipak išao na nešto provjerenije, tipa Ladda iz ikee, one lidl punjive su isto ok navodno. Jednom kupiš i zaboraviš na njih. Ipak ne dođe 100kn komad.


Citiraj:
Autor Morpheous Pregled postova
Ja sam nekako alergican na kupovanje jeftinih stvari koje se prilikom rada mogu raspasti, iscuriti ili zapaliti - pogotovo ovo trece navedeno. Nisam upoznat s brendom, ali mozda i postoji razlog zasto nikad nisam cuo za njih. Odluci sam, ali ja ne bih mirno spavao kada bi mi se 10 ovakvih punilo preko noci. Mislim da je po nekoj logici sasvim jasno zasto kostaju toliko koliko kostaju.

Nije to toliko opasno kod AA/AAA baterija, to je više izraženo na 18650 i ostalim "jačim" baterijama, gdje stvarno može biti opasno. Ali generalno se slažem s tobom, da imam neko sranje zbog 100kn uštede.
Filip_2306 je offline   Reply With Quote