View Single Post
Staro 24.12.2017., 17:53   #108
cro_ryder
cyborg
Moj komp
 
cro_ryder's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: hills of SB
Postovi: 233
Ima jedan lik što povremeno vozi tu kod mene, ove godine mi je dostavio 2 paketa, jedan početkom godine i jedan prekjučer, u sred ovih gužvi. I to su jedina 2 oex paketa isporučena kako spada u 2017. (prema meni, jelte). Nazove, pita jesi doma, jesam, evo me za 5 min. I s njim nikad problema, tu je dosta dugo već, naradije bi mu ime napisao sad.

Ostalo nula bodova, preko nekoliko puta sam morao ići po paket kod njih jer sam skužio da ga drugačije neću ni dobiti. A tamo veselje, dvojici treba 10 min da riješe nešto što normalan čovjek napravi za manje od 5 min. I vidiš da bi im bilo draže da se nisi ni pojavio. Support bolje ni ne spominjati.

Nisu prije bili loši ali ova 2017. im je bila katastrofalna. I nije pitanje predbožićnog perioda, kaos je trenutno u cijeloj Europi, cijela godina im je loša. Ono, ima iznimaka, ali restrukturiranje im je nasušno potrebno i to temeljito.

Ja ću im poželjeti da se srede kako god znaju i da opet postanu pouzdani i da ja što manje razmišljam i strahujem za svoje pakete.

I tako. Živili
cro_ryder je offline   Reply With Quote