View Single Post
Staro 03.04.2015., 14:46   #2102
G.ost
Premium
Moj komp
 
G.ost's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb / Malešnica
Postovi: 185
kopirano iz teme "Kineski mobiteli" , nakon što sam dobio par p.m. u vezi mobitela, a tam se u onoj temi ovaj moj post jednostavno izgubio u moru poruka, možda je ovo bolje mjesto za post...



evo nakon par mjeseci par riječi o IUNI U2..
prvo negativne stvari, zapravo samo je jedna po mojem a to je očajan iuni rom, istina svakih 15-20 dana izbace nkakvu nadogradnju, al je opet živi užas, brdo kineskih stvari u njemu, google aplikacije više ne rade,nego rade...notifikacije,poruke za viber, whats up i ostalo nekad dođu a više puta tek kad se otvori sama aplikacija..
bateriju mislim da nisam najbolji za procjenu jer sam trenutno na porodiljnom pa mobitel baš i ne koristim previše, par poziva koja poruka i to je to. wifi uključen stalno, prek noći ne gasim i izdrži dva dana+, kažem meni jer i nisam baš previše na njemu..
one negativne stvari se lako riješe, a to je stavljanjem roma od WALTON PRIMO Z mobitela, koje je u biti isti IUNI U2, samo kaj je njihov rom u biti vanilla stock rom 4.4.2 bez ikakvih gluposti u njemu, i moram napisati da sa njim mobitel radi super, u biti ko da imam drugi mobitel..i jedna "zanimljivost" sa tim romom mobitel mi ima radio, a sa onim orginalnim ga nisam imao tj. čak i sve recenzije pišu da IUNI nema radio, al očito je da je hardware tu, ali iz nemam pojma kojeg razloga ga nisu omogućili u orginalnom romu

i evo par fotografija , meni sasvim ok







G.ost je offline   Reply With Quote