View Single Post
Staro 04.11.2010., 00:01   #51
pyro
Premium
 
pyro's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: zege
Postovi: 147
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
Sve je to kod njih na papiru jasno rečeno i to sam već donekle "proučio" ali mene više interesira ona druga strana a to je praksa..
"Koliko brzo" ode tih 30MB kod Simpe, ili 100MB, jer znam da prije kad je cura koristila nesto malo net ali nije bila na tim tarifama, samo što se konektala i pola minute bila na netu otišlo joj je 2-3kn sa računa..
Ajd još ćemo malo to bolje proučit i na kraju odlučit, thx..
neko je već bio odgovorio u vezi ovog, ovisi ti koji preglednik koristiš i za što koristiš internet na mobu. obavezno i svakako bih preporučio operu. verzija 4 brijem da je stabilna, 5 je beta mislim, iako je meni i ta nova radila ok i bez grešaka. opera radi "kompresiju" podataka i optimizaciju prije prikaza na ekranu mobitela, ne zamjerite na nestručnom izražavanju, pa je samim tim manja potrošnja nego kad koristite defaultni browser u mobitelu.
neki naš tip je napravio tutorial kako na pc-u pokrenuti operu mini preko java emulatora, u cilju smanjenja potrošnje nofaca kod mobilnog interneta (usb stick tele2, vip itd) i brojke su stvarno bile impresivne.
opera mini
pyro je offline   Reply With Quote