View Single Post
Staro 02.08.2009., 02:41   #28
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,482
Citiraj:
Autor Overhaul Pregled postova
Da, sazeo si thread - mislim da se upravo to i radi
-samo nece do prekosutra, nego ce mjesecima, kako ko kapne i sjeti se sto ima u ladici svojeg superkompa i kak je to nevjerojatno jer "radi bez problema od prvog dana i guta ove i one medije i pritom je tih bucan spor ili brz", naravno ako ne padne lock teme :P
p.s. ljudi, bubetate ga... da su toliko neispravni uredjaji koiko ste vi sad nabrojali u strucnim analizama (bacio u smece, fuj bljuv), nit bi optiarc postojao, a posebno bi sve it stranice, forumi i tiskovine jedva docekale da urlaju da sony i nec rade atentat na kupce i prodaju "ultimativno smece".
-dakle, garancija zamjena, pa onda ajmo natrag u analizu. Koji mediji koji uvjeti kolko przenja citanja i rada dnevno, u kakvom stroju i OS-u koja operativna temperatura itditd.
Ovo mi je drugi NEC koji je crko na isti nacin, ja sam samo htio cuti iskustva pa to sve svesti na neki smisleni zakljucak. Cinjenica je da sam ovaj zadnji NEC koristio mozda 10 puta, a crko je nakon tocno 2 mjeseca. Sad cekam da mi ga zamjene pa cemo vidjet koliko ce taj trajati.
Inace sve od Sonya mi je na crnoj listi, stvarno sam imao losih iskustava sa njima.
U firmi sa 200 kompjutera po crkavanju mi vodi Pioneer, NEC mi je poceo crkavati otkad su usli u joint venture sa Sonyem.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote